جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 مجموعه فنی مهندسی فیوتکس با بهره گیری از متخصصان ماهر و با تجربه خود آماده ارائه خدمات زیر می باشد :
•  طراحی و مشاوره حرفه ای و کامل در زمینه انواع تابلو های برق صنعتی :
در ابتدا با شناخت دقیقی از نیازها و خواسته‌های شما، تیم متحصص فیوتکس تحلیلی دقیق از سیستم الکتریکال انجام داده و سپس بر اساس نتایج به دست آمده با استفاده از نرم‌افزارهای مدرن و تکنیک‌های به روز ، نسبت به طراحی تابلوهای برق اقدام می نماید. طراحی براساس جزئیات فنی و استانداردهای ایمنی و بین المللی صورت می گیرد و در نهایت با توجه یه نوع سیستم ، بهترین تجهیزات برای تابلو برق انتخاب می شود. این انتخاب‌ها بر اساس کارایی، ایمنی و کیفیت است. ما اطمینان می‌دهیم که تابلو برق طراحی شده توسط تیم ما، انطباق کامل با نیازها و انتظارات شما را دارد و به عملکرد بهتر و ایمنی سیستم الکتریکال شما کمک می‌کند.
در فیوتکس به مشتریان تضمین داده می شود که با انتخاب این که مجموعه به عنوان شریک مشاوره طراحی تابلو برق، طراحی حرفه‌ای، کیفیت بالا و ایمنی را برای سیستم های الکتریکال خود خواهند داشت.

•  خدمات اموزش سازمانی و خصوصی طراحی انواع تابلوهای برق صنعتی :
هدف ما در این خدمات، افزایش دانش و مهارت‌های کارکنان شما در زمینه طراحی تابلو برق صنعتی است. ما با استفاده از روش‌ها و فرآیندهای آموزشی مدرن، به کارکنان شما کمک می‌کنیم مهارت‌های لازم برای طراحی تابلو برق صنعتی را بیاموزند. در این فرآیند ابتدا با بررسی نیازها و ظرفیت‌های سازمان شما، تحلیلی دقیق از نیازهای اموزشی شما در زمینه طراحی تابلو برق صنعتی انجام شده و سپس بر اساس نتایج تحلیل، برنامه‌های آموزشی تدوین می شود. این برنامه‌ها شامل مباحث مرتبط با طراحی تابلو برق صنعتی، استانداردها، نرم‌افزارهای مورد استفاده و فنون طراحی می باشد. با استفاده از روش‌های تدریسی متنوع مانند کلاس‌های حضوری، کارگاه‌ها و آموزش آنلاین، ما به کارکنان شما اموزش‌های عملی و تئوری در زمینه طراحی تابلو برق صنعتی  را ارائه می‌دهیم..پس از اتمام دوره‌های آموزشی، ارزیابی‌های مناسبی برای اندازه‌گیری پیشرفت و فهم کارکنان شما صورت می گیرد و پس از دریافت بازخوردی جامع و سازنده ، راه کارهای لازم جهت بهبودهای مورد نیاز پیشنهاد می گردد. در نهایت، با ارائه خدمات اموزش سازمانی طراحی تابلو برق صنعتی، ما به کارکنان شما کمک می‌کنیم تا به طراحان حرفه‌ای و ماهر در زمینه تابلو برق صنعتی تبدیل شوند.
در این مجموعه، علاوه بر خدمات اموزش سازمانی، خدمات اموزش خصوصی طراحی انواع تابلوهای برق صنعتی ارائه داده می شود. این خدمات به شما کمک می‌کند تا به طور فردی و با تمرکز کامل بر نیازهای شما، مهارت‌های لازم برای طراحی تابلو برق صنعتی را به دست آورید.